GDF Biuro Rachunkowe - Żmujdzka 31, 31-217 Kraków
Pon - Pt : 7:30 - 16:00

Firma

Biuro Rachunkowe

GDF

GDF Biuro Rachunkowe jest firmą usługową działającą na rynku usług finansowo – księgowych od 1998r. Podstawowym zakresem naszej działalności jest świadczenie usług księgowych oraz kadrowo-płacowych dla małych i średnich firm (segment MSP).

Posiadamy wymaganą przepisami licencję Ministerstwa Finansów nr 1784/96 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz niektórych czynności doradztwa podatkowego. Ubezpieczenie obejmuje również odpowiedzialność usług kadrowo-płacowych

O nas

Zespół

W naszym Biurze Rachunkowym zatrudnionych jest 16 osób. Można wyróżnić 3 specjalistów od spraw kadrowo-płacowych i 7 samodzielnych księgowych z uprawnieniami – certyfikat Ministerstwa Finansów.

Jakość świadczonych przez nas usług zawdzięczamy wiedzy i kwalifikacjom naszych pracowników na bieżąco podnoszonym poprzez szkolenia organizowane w krakowskiej Izbie Skarbowej czy renomowanych firmach szkoleniowych jak Instytut Studiów Podatkowych prowadzony przez Pana Modzelewskiego.

Dostęp do wyspecjalizowanych serwisów podatkowo-kadrowych oraz pokaźnych rozmiarów archiwum wiedzy podatkowej pozwala nam świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie.

Grupa Doradców Finansowych GDF - Biuro księgowo-rachunkowe w Krakowie

Poznaj naszą ofertę

Nasza ofertaKontakt

Certyfikaty

Część pracowników posiada certyfikaty księgowe nadane przez Ministra Finansów uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych lub certyfikaty Głównego Księgowego nadane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, a niektóre osoby są w trakcie zdawania egzaminów uprawniających do wykonywania zawodu Biegłego Rewidenta.

Doświadczenie

Lata doświadczenia na rynku, szkolenia pracowników, dostęp do najnowszych interpretacji podatkowych pozwalają twierdzić, iż nawet w przypadku bardzo specyficznej i nietypowej działalności naszych klientów świadczymy usługi na wysokim poziomie i w zgodzie z prawem podatkowym jak i bilansowym.

Kompleksowość

Współpracujemy z kilkoma kancelariami prawnymi, w związku z czym nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie porad prawnych. Kompleksowość naszej oferty polega również na tym, iż prowadzimy współpracę ze specjalistą ds. BHP oraz Ppoż. i w razie potrzeby zajmujemy się aranżacją spotkań oraz koordynacją zleconych szkoleń czy zadań.

GDF Biuro Rachunkowe

Systemy informatyczne

Nasze usługi świadczymy przy użyciu licencjonowanego oprogramowania księgowo-kadrowego liczących się w branży firm informatycznych.

Wszelkie składane deklaracje podatkowe, przelewy, zestawienia obrotów i sald ksiąg rachunkowych oraz listy płac mogą być na bieżąco przesyłane drogą elektroniczną w formacie Acrobat Reader (*.pdf)

* Wszystkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe i graficzne, użyte w serwisie są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Pracujemy dla

Formularz kontaktowy

    Podaj rodzaj prowadzonej działalności

    Ilość pracowników:

    Dane kontaktowe: