GDF Biuro Rachunkowe - Żmujdzka 31, 31-217 Kraków
Pon - Pt : 7:30 - 16:00

Usługi

Powiemy Ci jak usprawnić dział księgowy i płacić mniej!

Usługi księgowe

W ramach obsługi księgowej Twojej firmy oferujemy wykonanie wszystkich czynności wobec organów finansowych i podatkowych, przygotowywanie raportów, analiz i zestawień. Dzięki współpracy z nami będziesz mógł skupić się wyłącznie na prowadzeniu swojej firmy.

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa

Kady i płace

Oferowana przez nas obsługa kadrowo-płacowa jest kompleksowa. Zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi przepisami.

Mniejsze koszty

Outsourcing

Zamiast prowadzić dział księgowy, możesz powierzyć prowadzenie księgowości naszej firmie.

Bezpieczeństwo

Archiwizacja dokumentów

Po zakończeniu roku obrotowego przekazujemy klientom dokumenty spakowane w profesjonalnych pojemnikach archiwizacyjnych z informacją o koniecznym okresie przechowywania akt.

GDF Biuro Rachunkowe

Systemy informatyczne

Nasze usługi świadczymy przy użyciu licencjonowanego oprogramowania księgowo-kadrowego liczących się w branży firm informatycznych.

Wszelkie składane deklaracje podatkowe, przelewy, zestawienia obrotów i sald ksiąg rachunkowych oraz listy płac mogą być na bieżąco przesyłane drogą elektroniczną w formacie Acrobat Reader (*.pdf)

* Wszystkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe i graficzne, użyte w serwisie są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji i zostały użyte jedynie w celach informacyjnych.

Formularz kontaktowy

    Podaj rodzaj prowadzonej działalności

    Ilość pracowników:

    Dane kontaktowe: